rekomendacje

Co o nas mówicie?

Lubimy różnorodność, dlatego z radością podchodzimy do wyzwań. W każdy projekt wkładamy dużo serca, błyskawicznie uruchamiamy nasze talenty i działamy z pełnym zaangażowaniem krok po kroku. Dziękujemy, że to doceniacie!

“vivIDEA była odpowiedzialna kompleksowo za rebranding marki PROCASE. To była bardzo owocna współpraca.
Doceniamy zmysł strategiczny oraz umiejętność zarządzania projektem wizerunkowym od A do Z. Ważne było dla nas indywidualne podejście i otwartość na nasze potrzeby.”
Arkadiusz Pichur

Partner zarządzający, PROCASE

“Współpracujemy z vivIDEA w zakresie komunikacji marketingowej marki i kreacji materiałów marketingowych dla naszej szkoły nauki jazdy. Doceniamy indywidualne podejście, spójność i jakość. Do tego vivIDEA jest bardzo otwarta na klienta.
Dziękujemy i polecamy!”
Małgorzata Kałdunek

OSK KRUK

“Fundamentem udanego przedsięwzięcia jest dobra energia – a tej w VIVIDEA nie brakuje. Zaangażowanie i nieszablonowość to cechy rozpoznawcze strategii współpracy. Jako w pełni zadowolony klient – polecam!”
Dr Ewelina Skwierczyńska

doradca podatkowy, TAX-ES

“Współpraca z Małgosią i całą uskrzydlającą jakością studia vivIDEA jest dla mnie czymś absolutnie ponadwymiarowym. Kierunek jaki nadaje vivIDEA i sposób w jaki to robią, pozwala spojrzeć na swoją markę z zupełnie innej, nieznanej wcześniej perspektywy. Współpraca daje poczucie pełni marki i jej stabilnej jakości, do której z dużo większą pewnością zaprasza się swoje klientki i klientów.”
Danusia Rondzisty-Pietrzak

Sztuka trawienia

„vivIDEA była odpowiedzialna za wprowadzenie naszej marki premium na rynek oraz za budowanie świadomości marki Ogrodów Pieniawskich. Doceniamy zaangażowanie, otwartość i kreatywność. Działania projektowe były zawsze przemyślane i spójne, komunikacja marketingowa wyważona, a doradztwo strategiczne bardzo zindywidualizowane. Dziękujemy za owocną współpracę.”
Krzysztof Wróbel

prezes, Polanica Investment

“vivIDEA była odpowiedzialna za kompleksowy branding moreflow oraz przygotowanie i wdrożenie strategii marki oraz komunikacji. Przy tworzeniu nowoczesnej przestrzeni biznesowej w postaci mikrobiur, hotdesków i sal konferencyjnych trzeba było popatrzeć z lotu ptaka i jednocześnie uwzględnić wiele detali. W tej współpracy widać było ogromne zaangażowanie, odpowiedzialność, kreatywność i troskę o najdrobniejszy szczegół”
Dorota Ruchała

wiceprezes, moreflow Business Space

„Jako artystka malarka przez bardzo długi czas nie wiedziałam co mnie wyróżnia, jaki kierunek obrać w swoim malarstwie, jaka jest moja osobista marka artystyczna. Dzięki współpracy z vivIDEA uzyskałam odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. Poczułam się bezpiecznie, otulona profesjonalnym, kreatywnym, a przede wszystkim zindywidualizowanym podejściem do mnie i mojej pracy. Wszystko w pozytywnych energiach i trosce o mnie.

Współpraca z Gosią i Damianem to mnóstwo radości, kreatywności, wysokich wibracji. Jestem wdzięczna za tą wspólną przygodę, która wciąż trwa. Serdecznie polecam vivIDEA.”

od serca Ewa Mróz

artystka malarka

„Działania komunikacyjne i promocyjne dla naszej inwestycji Słoneczna Polana w Kudowie-Zdroju wyróżniały się wysoką jakością na każdym etapie naszej współpracy. Warto podkreślić strategiczne myślenie oraz dbałość o detale, które przejawiały się zarówno w obszarze konsultacyjnym, jak i w obszarze projektowym.”
Krzysztof Wróbel

prezes, Kudowa Property Investment

„Z Gosią i jej zespołem zaczęliśmy współpracować już jakiś czas temu nad moją marką osobistą. Od samego początku była bardzo duża nić porozumienia. Przygotowany branding marki wypadł idealnie. Kolejną rzeczą, nad którą pracowałyśmy było moje BIO na www i social media. I tu byłam w totalnym szoku. Jak ktoś kto mnie dobrze nie zna jest w stanie tak trafić w punkt.

vivIDEA dziękuję z całego serca za tak wspaniałą współpracę i tyle ciepłych słów. Teraz czas na promocję mojej książki 🙂

Agnieszka Rądlewska

Rądlewska Nieruchomości

„To, co mnie przekonało do skorzystania z usług vivIDEA, to sposób podejścia do tematu, a tym samym do klienta. Umiejętność słuchania, zadawania pytań i czytania pomiędzy słowami sprawiła, że mój projekt, którego miałam w głowie zaledwie zarys, nabrał barw i życia.

Otrzymał oprawę, która zawierała w sobie wszystko to, o co mi chodziło. Pomysłowość, otwartość, spokój i wyważenie, wsparte kompetencjami, to prawdziwie profesjonalna mieszanka. Z całego serca polecam ich Państwu.”

Grażyna Jopek Kurek

autorka książki "Europo, piękna Europo"

„Kreowanie mojej marki osobistej to znacznie więcej niż efektywność, profesjonalizm i najwyższa jakość usług. To troska o każdy detal z poziomu empatii, przyjaźni, porozumienia, dialogu. Do tego niezwykła porcja pozytywnej energii. Dziękuję za te piękne doświadczenia.”
Kasia Trojańska

neuropedagog, doradca metodyczny, autorka książek

„Indywidualne i empatyczne podejście w naszej współpracy jest dla mnie niezwykle cenne. Dziękuję za przeróżne wskazówki strategiczne i oprawę artystyczną mojej marki. Serdecznie polecam.”
Jolanta Szydło

refleksolog

Zróbmy razem coś nowego
Napisz do nas!

Zgoda na przetwarzanie danych