poznaj nas

poznaj nas

Małgorzata

manager przestrzeni strategiczno-komunikacyjnej

Widzę. Czuję. DZIAŁAM.

Jestem strategiem marki i komunikacji. Managerem projektów. Inicjatorką i edukatorką. W vivIDEA odpowiadam za obszar koncepcyjny, konsultingowy i rozwojowy. Uwielbiam słowa, kolory i mapy myśli. Cenię autentyczność, przejrzystość, personalizację, zaangażowanie i zorientowanie na mocne strony. Wierzę, że „życie to ciąg możliwości do nauki, rozwoju i przebudzenia.”

Jestem absolwentką studiów doktoranckich i magisterskich na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu, a także studiów podyplomowych „Psychologia praktyczna w firmie” na Uniwersytecie SWPS. Z radością sięgam po nową wiedzę, bo doskonalenie i rozwój wpisane są w moje DNA. W aktywności zawodowej łączę twarde elementy z miękkimi. Działam z sercem i rozwagą. Moje TOP 5 talentów to: bliskość (relator), maksymalista, odpowiedzialność, indywidualizacja i strateg.

Lubię energię poranka. Najlepiej czuję się blisko drzew i wody. Uwielbiam czytać książki rozwojowe, słuchać soul rock i muzyki relaksacyjnej oraz zajadać się soczystymi owocami. Fascynuję się psychologią pozytywną, esencjalizmem, ajurwedą i zarządzaniem energią życiową.

Damian

manager przestrzeni projektowo-wdrożeniowej

ODKRYWAM. DORADZAM. PROJEKTUJĘ.

Jestem doradcą strategicznym. Projektantem graficznym. Koordynatorem merytorycznym projektów. W vivIDEA odpowiadam za obszar konsultingowy, projektowy i partnerski. Opracowuję koncepcje, wyjaśniam naturę rzeczy, podejmuję wyzwania związane z analizowaniem, identyfikowaniem tego, co nieprawidłowe i znajdowaniem rozwiązań. Cenię otwartość umysłu, dojrzałość, autentyczność, minimalizm i zorientowanie na jakość.

Jestem absolwentem studiów magisterskich i inżynierskich na Politechnice Opolskiej, a także studiów podyplomowych „Content marketing” na Uniwersytecie SWPS oraz podyplomowych studiów z zakresu przygotowania pedagogicznego na Uniwersytecie Opolskim. W aktywności zawodowej skupiam się na idei, doskonaleniu, upraszczaniu i wdrażaniu najlepszych rozwiązań. Moje TOP 5 talentów to: bliskość (relator), intelekt, odkrywczość, rozwaga, naprawianie.

Uwielbiam czytać inspirujące książki, jazdę na rowerze, prace ogrodowe i majsterkowanie. Fascynuję się nowymi technologiami. Lubię poznawać nowe miejsca i słuchać historii o nich. Bliskie mi są słowa: „Wśród zamieszania znajdź prostotę; pośród niezgody znajdź harmonię; w trudnej sytuacji – okazję.”

ZESPÓŁ PROJEKTOWY

DOŚWIADCZENIA. TALENTY. MOC.

Działamy w modelu projektowym. Do każdego wyzwania tworzymy indywidualny zespół, którego specjaliści wnoszą określone talenty, umiejętności i osobowość. Znamy się. Cenimy swoje wartości. Wiemy, w czym jesteśmy najlepsi. Łączymy siły, by powstał najlepszy z możliwych efektów.

Są wśród nas dusze zespołu, kreatorzy, koordynatorzy, poszukiwacze, specjaliści, realizatorzy. Każdy jest ważny. Jedni są ciągle w ruchu, inni mają głowę pełną pomysłów, jeszcze inni z niezwykłą cierpliwością w zaciszu dopieszczają detale. Obserwujemy. Słuchamy. Rozmawiamy. Odkrywamy. Analizujemy. Planujemy. Wymyślamy. Działamy.

Każdy z nas jest inny, ale dla każdego w naszym zespole ważna jest autentyczność, dojrzałość, otwartość, piękno i rozwój. Kochamy to, co robimy i wkładamy całe serce w każdy projekt. Cieszymy się ze wspólnej biznesowej wędrówki. Razem możemy iść dalej.

Zrób pierwszy krok
Napisz do nas!

Zgoda na przetwarzanie danych