USŁUGI KONSULTINGOWE DLA BIZNESU

MARKETING | PR | ANALIZY | EVENTY

509 407 460

O NAS

O NAS W SKRÓCIE 

vivIDEA to firma doradcza, która powstała, by wspierać mały i średni biznes w działaniach wizerunkowych i marketingowych. Zawsze stawiamy na przemyślane pomysły, precyzję i przejrzystość w działaniu oraz najwyższą jakość realizacji.

Ekonomiczne i psychologiczne wykształcenie, przeróżne doświadczenia zawodowe, nieustanna obserwacja i odkrywanie inspirującego świata, a także otwartość na ludzi pozwalają nam tworzyć skuteczne rozwiązania dla naszych klientów.

Nie lubimy stać w miejscu! Wierzymy, że wytrwałość i entuzjazm pozwalają sięgać wysoko, a przeszkody są tylko małymi przystankami w realizacji wymarzonych celów.

CO ROBIMY?

Opracowujemy strategie wizerunkowe, tworzymy i realizujemy plany marketingowe, wspieramy zarządy w kluczowych decyzjach biznesowych, dbamy o spójność i autentyczność przekazów, a także organizujemy wydarzenia, które zapadają w pamięć.

Najczęściej stajemy się zewnętrznym działem marketingu lub pełnimy funkcję indywidualnego konsultanta wizerunkowego. Bywa i tak, że włączamy się w projekty czasowo, a nawet "na chwilę", gdy dosłownie "ratujemy" marki z różnych sytuacji i potrzebne jest nasze ekspresowe działanie.

JAK PRACUJEMY?

Naszą wiedzę, umiejętności i ponadprzeciętne zaangażowanie można wykorzystać na różne sposoby. Najbardziej lubimy działać kompleksowo i spotykać się bezpośrednio. Nie ma jednak przeszkód, by pracować "na odległość" i korzystać wyłącznie z nowoczesnych form komunikacji. Lubimy realizować projekty od A do Z, ale wspieramy również naszych partnerów w określonych działaniach.

Chętnie dzielimy się także swoimi doświadczeniami i wiedzą w ramach szkoleń i warsztatów, z przyjemnością wspieramy również ciekawe inicjatywy społeczne oraz edukacyjne.

Wzajemny szacunek to dla nas podstawa udanej współpracy. Cenimy także jasne reguły gry, konstruktywne dialogi oraz przyjemną atmosferę. Wierzymy, że z pozytywnym nastawieniem i przemyślanym planem działań można osiągnąć naprawdę wiele!